Elektrikus

Feladatok:

  • A fogyasztók biztonságos és folyamatos energiaellátásának biztosítása.
  • A villamos energiaellátó létesítmények, berendezések kezelése, ellenőrzése és karbantartása.
  • A mérési, felügyeleti rendszerek figyelemmel kísérése.
  • Közreműködés a szükséges kis- és középfeszültségű (20kV) kapcsolásoknál, beavatkozásoknál.
  • Karbantartási feladatok végrehajtása.
  • Az ellenőrzések során észlelt, illetve a fogyasztói hibabejelentésekből vagy egyéb módon tudomására jutott rendellenességek megszüntetése.

Munkaidő:

H-P két műszakos munkarendben

Elvárások:

  • Villamosmű-kezelő / villamos hálózat kezelő / villamos alállomás kezelő végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Megbízhatóság
  • Precizitás

Előny:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kedvező juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör
Pozíció
Elektrikus
Helyszín
Veszprém
Vállalat
Videoton Ipari Park Vállalat
Munkakör jellege
Fizikai