Munkaügyi ügyintéző

Feladataid, ha minket választasz:

  • elvégzi a munkavállalók be- és kiléptetéséhez kötődő adminisztrációs feladatokat
  • gondoskodik a naprakész munkaidő nyilvántartásról
  • szervezi az orvosi alkalmassági vizsgálatokat
  • részt vesz a havi bérszámfejtés előkészítésében
  • gondoskodik a dolgozók részére fizetendő juttatások elszámoltatásáról
  • ellátja a dolgozók oktatásával, továbbképzésével kapcsolatos feladatokat
  • aktualizálja a munkaügyi nyilvántartásokat
  • elkészíti a szükséges statisztikákat, adatszolgáltatásokat
  • összeállítja és feladja az álláshírdetéseket
  • előszűri a pályázókat, szervezi az interjúkat
  • részt vesz a rendezvények, vállalati események szervezésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • középfokú szakirányú (személyügyi / gazdasági / bérügyintézői) végzettség
  • HR területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • önálló, hatékony munkavégzés
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • Nexon program ismerete

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kedvező juttatási csomag
  • jó munkakörülmények
  • jó munkahelyi légkör
Vállalat
Videoton Ipari Park Vállalat