Telefon- és adatátviteli rendszer-adminisztrátor

Feladatok:

  • Biztosítja a kezelésében lévő optikai infrastruktúra folyamatos üzemvitelét.
  • Konfigurálja a hálózati eszközöket, időszakos (terv szerinti) karbantartásokat végez.
  • Fejleszti, telepíti, üzemelteti a hálózati – és rendszer felügyeleti megoldásokat.
  • Együttműködik a szolgáltató partnerekkel, üzemviteli- és forgalomszervezési kérdésekben.
  • Biztosítja a szolgáltatási terület számítógépes infrastruktúrájának a rendelkezésre állását.
  • Közreműködik a hálózati eszközök beszerzésében, nyilvántartásba vételében.
  • Kezeli az IP telefon infrastruktúrát.
  • Hálózati hibaelhárításokat végez.
  • Fejlesztési javaslatokat ad az infrastruktúra javítására, bővítésére.
  • Részt vesz a távközlési és adatátviteli kivitelezési, karbantartási feladatokban.
  • Gondoskodik az elvégzett munkák adminisztrálásáról és a hálózati dokumentációk naprakész vezetéséről.

Elvárások:

  • Legalább felsőfokú szakképesítés informatikai vagy infokommunikációs területen
  • Hálózati ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Előny:

  • Számítógépes infrastruktúra üzemeltetésben szerzett tapasztalat multinacionális cégnél
  • Hálózat üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • VDSL2 technológia ismerete
  • HP, Cisco switchek konfigurálásában szerzett tapasztalat
  • ZABBIX hálózatfelügyeleti program ismerete
  • Telefonos infrastruktúra üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Linux Szerver (Ubuntu, Debian) felügyeleti ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Előre lépési lehetőség
  • Kedvező juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör

Vállalat
Videoton Ipari Park Vállalat