Rendszergazda

Feladatok:

  • Informatikai csoport tagjaként a vállalati IT infrastruktúra, hardver és szoftver üzemeltetése
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése, kezelése
  • Frissítések, verzióváltások végrehajtása
  • Informatikai beszerzések előkészítése, megszervezése
  • Felhasználók IT támogatása
  • Nyomtatók, fénymásolók üzemeltetése, számlálóik leolvasása
  • Informatikai eszközök leltározása, szoftverek nyilvántartása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség végzettség
  • Windows Szerver üzemeltetői tapasztalat
  • Windows Szerverszolgáltatások ismerete (AD, DNS, DHCP, GPO, FS)
  • Windows rendszerek és irodai alkalmazások magas fokú ismerete
  • MYSQL adatbázis kezelő ismerete
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magic XPA programnyelv ismerete
  • Linux operációs rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Delphi programnyelv ismerete, programozási gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kedvező juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör
Pozíció
Helyszín
Székesfehérvár
Vállalat
Videoton Ipari Park Vállalat
Munkakör jellege
Szellemi